6.2 Zamawianie, uzupełnianie i aktualizacja programu VCmaster

Zamawianie

Program można kupić bezpośrednio u nas, u naszych dystrybutorów lub w sklepie internetowym. Dla studentów i szkół wyższych przygotowaliśmy specjalną ofertę. Szczegółowe i aktualne informacje dotyczące zamówień znajdują się na naszej stronie internetowej.

Uzupełnianie i aktualizacja

Aktualizacje i rozszerzenia: Aktualizacje i uzupełnienia naszego programu można kupić bezpośrednio u nas, u naszych dystrybutorów lub w sklepie internetowym. Warto pamiętać, że w sklepie internetowym dostępne są specjalne oferty (patrz rysunek po prawej stronie ekranu).

Ważne: Klienci, którzy zawarli z nami umowy aktualizacyjne lub serwisowe, otrzymują automatyczne aktualizacje.

Uruchamianie: ? - Aktualizacje i dodatki


Warto pamiętać, że w sklepie internetowym dostępne są specjalne oferty.

Wskazówka dotycząca sklepu internetowego

Podczas tworzenia naszego sklepu internetowego przyświecały nam następujące zasady: prostota, przejrzystość i jakość.

Zastosowana przez nas technologia opiera się na najnowszych rozwiązaniach. Dostęp do zasobów sklepu zapewnia technologia SSL (Secure Socket Layer), udostępniona przez firmę cleverbridge AG. Wszystkie popularne przeglądarki internetowe wspierają tę technologię, co gwarantuje, że Twoje dane, które podajesz w ramach zamówienia, są bezpiecznie przetwarzane. Kodowanie SSL można rozpoznać po zamkniętej kłódce, której symbol jest widoczny w dolnym rogu Twojej przeglądarki internetowej (Internet Explorer / Firefox).

Wszystkie informacje dotyczące Twojej karty płatniczej, które podajesz w czasie, gdy kłódka jest zamknięta, również są kodowane w technologii SSL. Dane te trafiają do operatora kart płatniczych współpracującego z firmą cleverbridge AG i gwarantującego prawidłowe przetwarzanie przekazanych danych.